Sipariş ve Destek (0212) 549 96 96
Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

GÜVENLİK KAMERASI ÇEŞİTLERİ » TERMAL KAMERA ÇEŞİTLERİ

Görseller Yükleniyor
Hikvision DS-2TD2617B-6/PA Termografik IP Termal KameraHikvision DS-2TD2617B-6/PA Termografik IP Termal KameraHikvision DS-2TD2617B-6/PA Termografik IP Termal KameraHikvision DS-2TD2617B-6/PA Termografik IP Termal Kamera
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

Hikvision DS-2TD2617B-6/PA Termografik IP Termal Kamera

Vücut Isısı Tarayan Termal Kameralar

Corona virüsünden domuz gribine: Termal kameralar ile ateş ölçümü

Neden ateş tespiti?

 

Hareketliliğin arttığı zamanlarda, enfeksiyonlar da ulusal sınırlardakalmaz. Corona, ebola, SARS veya domuz gribi: Kimse bir salgının veyabir salgının sonuçlarını hayal etmek istemez. Bu nedenle, büyük riskgrubundaki kişileri erken teşhis etmek halk sağlığının yararınadır.Havaalanları, alışveriş merkezleri veya stadyumlar gibi yoğun kullanılantesislerin işletmecileri hastalıkların önlenmesi içinözel bir sorumluluk taşırlar.

Neden termografi ile ateş ölçümü?

Enfeksiyon için önemli bir gösterge, genellikle ateş olarak bilinenvücut ısısı artışıdır (yakın çevredeki diğer insanlarlakarşılaştırıldığında). Termografi, sadece bireyleri değil, aynı zamandageniş insan akışını taramak için ideal bir yöntemdir. Bunu yapmak için,gözün iç köşesindeki sıcaklık ölçülür ve sapması durumunda bir alarmtetiklenir. Bu, artan vücut sıcaklığına sahip kişilerin hızlı ve güvenilirbir şekilde tanımlanmasını ve daha kesin testler için izole edilmesini sağlar.

Termal Kameraların ateş ölçümü özelliği sayesinde ekranda çıkan kare ilealan içinde ölçülen sıcaklığı rahatlıkla tespit edebilirsiniz.Bu alan, insan için ateşi olduğu tespit edilen eşik değere göretasarlanmıştır. Böylelikle alan içerisinde olan kişilerin sıcaklığı tespitedilebilecek ve rahatlıkla hasta olup olmadıkları izlenebilecektir.Kullanıcının ölçüm verilerine yorum yapmasına gerek kalmadannet bir sonuca ulaşa bilinecektir. Bu özellik olmayan termal kameralardadış etkenler (sıcaklık yayan materyaller) ölçümü etkileyecek vekullanıcıyı yanıltacaktır.

Termal kameralar, hastalığa yakalanan kişileri tanımlamak için mükemmeldir.

Güvenilir: 1280 x 960 piksele kadar çözünürlük ve iyi termal hassasiyet

Esnek: harici bir ekrana veri aktarımı için bir HDMI arayüzü sayesinde,güvenlik kontrolleri gibi yarı sabit uygulamalarda da kullanılabilir.

Kolaylık: yüksek düzeyde kullanıcı kolaylığı sayesinde farklı personeltarafından kolaylıkla kullanılabilir

 

Lütfen Dikkat..

Her termal kamera HUMAN  BODY TEMPERATURE değildir.

Ülkemizdeki coronavirüs salgını tehlikesi sebebiyletermal kamera ürünlerine yoğun bir talep söz konusu.

Termal kameralar farklı alanlarda, farklı sektörlerde,farklı amaçlar için tasarlanıyor,üretiliyor ve kullanılıyor.

Sağlık sektöründe de insan vücut sıcaklığını ölçmek içintasarlanıp üretilmiş termal kameralar var. Bu termal kameralaryaklaşık 30 ve 45 santigrat derece aralığında ölçüm yapan veyüksek ölçüm hassasiyetine sahip olmak zorunda olan cihazlardır.

Bu cihazlarda 0.5 santigrat derece üstünde bir sapma değeri kabul edilemez.Sağlık sektöründe kullanılan termal kameralar kullanım amacına uygunbir hassasiyette olmak zorundadır.

Endüstride kullanılan termal kameralar ise yaklaşık-20 santigrat derece ile 1200 santigrat derece arasındaölçüm yapabilen cihazlardır.Ölçüm skalası çok geniş olduğu içinen kaliteli cihazlarda dahi yaklaşık (+,-) 2 santigrat derecelikbir sapma söz konusu.

Bu sapma değeri endüstriyel sektör kullanımlarındamazur görülebilir bir sapma değeri olabilir amasağlık sektöründe bu sapma değeri kabul edilemez.

O yüzden lütfen alacağınız termal kamera ürünününkullanım amacına uygun olup olmadığına dikkat ediniz.

Bu ürünlere olan yoğun talep ve arz darlığı sebebiylepiyasada bir takım spekülasyonlar söz konusu.Lütfen ihtiyacınız olan doğru ürünü satın aldığınızdan emin olun.

Ürünlerle ilgili tanıtım videolarını aşağıdaki linklerden seyrede bilir siniz,

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mahmutbey mh.2472 sk.No:8/1 Bağcılar/İSTANBUL

(0212) 549 96 96
info@telser.com.tr
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.